انتقادات و پیشنهادات

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقادات و پیشنهادات
(30-12-2016, 07:49 PM)dr.relax نوشته:  

سلام سرور آنتی دیداس کلا وجود نداره فقط پهنای باند بالا میخواد که سرور های ایرانی نمیتونن گارانتی کنن که ddos نشه
اگه سرور ایرانی سراغ دارید که ضمانت میده ddos نشیم معرفی کنید ما که هر چی گشتیم نبود
متاسفانه من خودم به عنوان یه ایرانی از اینکه مارو به خاطر حرکات یه سری حیوون (البته حیف اسن حیوون) وحشی مینامند متاسفم ولی هر چی فکر میکنم حق دارند توی هر جا رفتیم(گارنا-اینستاگرامو...) فقط اگه تونیستیم سعی کردیم خرابش کنیم هیچ وقت لذت استفاده از امکانتتمونو نبردیم و همیشه با تقلب و تبهکاری خواستیم کاری کنیم به ضرر بقیه باشه به نفع خودمون
[/quote]

بله سرور گیمینگ آنتی دیداس سراغ دارم که هم اینترنت و اینترانت ساپورت میکنه 
اینترنتش سرور های هلند که تا 30 گیگ دیداس رو میتونه تحمل کنه و سرور های کاناداش که خودمم استفاده می کنم 30 گیگ به بالاست (معرکه هست) البته اینم بگم سرویس خوب مساوی با هزینه بیشتر . ( آدمای حرفه ای از بهترین ها استفاده می کنند ) 
اینم آدرسش :
http://parsvds.com/anti-ddos-server/

برید منو دعا کنید =))
[/quote]

قبلا باهاشون صحبت کردیم anti ddos نیست
[عکس: wose_sig_2.jpg]
پاسخ
افرین سیستم تورنمنت خیلی خوبه فقط یه مشکلی داره ایرانیا برن با اوروپایی ها بازی کنن تا چند ماه باید ببازن و تجربه بگیرن چون این دوتایی که ما بازی میکنیم هر کی واسه خودش میخواد فارم کنه ایتم بزنه و همیشه 3 تا 4 تا کری تو هر تیمی هست در صورتی که 1 هارد کری میخواد هر تیم و تانکو ساپ نیاز داره یا مثلا لاین بالا یا بهتره بگیم تاپ لاین سیف هست یعنی 1 هیرو مقابل 1 هیرو دیگس و پایین یا افلین 3 تا هیرو هستن که یکیشون هارد کریه و دوتا ساپ داره که بتونه فارم کنه و اون لاین بالایی معمولا هیروهایی که نیاز دارن زود لول اپ شن میرن مثل timbersaw کلا ما دوتا رو یه جور دیگه پلی میدیم اونا یه جور دیگه!
سطح ما خییییلی پاینه من خودم قبل اینکه برم دوتا2 فک میکردم خیلی پرو هستم وقتی رفتم خیلی چیزا یاد گرفتم و دیدم به دوتا گسترده تر شد
امیدوارم پلیرا ایرانی بتونن خوب از این مرحله گذر کنن و پخته تر شن
پاسخ
(04-02-2017, 05:08 PM)RaLiYaN نوشته: افرین سیستم تورنمنت خیلی خوبه فقط یه مشکلی داره ایرانیا برن با اوروپایی ها بازی کنن تا چند ماه باید ببازن و تجربه بگیرن چون این دوتایی که ما بازی میکنیم هر کی واسه خودش میخواد فارم کنه ایتم بزنه و همیشه 3 تا 4 تا کری تو هر تیمی هست در صورتی که 1 هارد کری میخواد هر تیم و تانکو ساپ نیاز داره یا مثلا لاین بالا یا بهتره بگیم تاپ لاین سیف هست یعنی 1 هیرو مقابل 1 هیرو دیگس و پایین یا افلین 3 تا هیرو هستن که یکیشون هارد کریه و دوتا ساپ داره که بتونه فارم کنه و اون لاین بالایی معمولا هیروهایی که نیاز دارن زود لول اپ شن میرن مثل timbersaw کلا ما دوتا رو یه جور دیگه پلی میدیم اونا یه جور دیگه!
سطح ما خییییلی پاینه من خودم قبل اینکه برم دوتا2 فک میکردم خیلی پرو هستم وقتی رفتم خیلی چیزا یاد گرفتم و دیدم به دوتا گسترده تر شد
امیدوارم پلیرا ایرانی بتونن خوب از این مرحله گذر کنن و پخته تر شن

قسمت اول موافقم ، کار تیمی ایرانیا ضعیفه ، اینکه هر تیم یک هارد کری میخواد یا نه بستگی به استراتژی و خط فکری تیم داره ، تو همون دوتا ۲ تیم های معروف گاهی اوقات ۲ تا Carry میرن و گاهی اوقات Carry ندارن ...
راجع به اینکه لاین تاپ سیف هست هم غلطه ، سیف لاین برای Dire تاپ هست و برای Radiant لاین پایین
فعلا تو ایرانیا کمبود شدید ساپورتر حس میشه ، چون اکثر توجه ها روی Carry هست همه دوست دارن Carry باشن .
پاسخ
فکر کنم تونومنت ها روی سرور ایران باشه و فقط ایرانیا بتونن بیان aghanim بهتر میدونه
[عکس: wose_sig_2.jpg]
پاسخ
سلام خسته نباشید
اقا میگم نمی خواین یه فکری به حال اسپمر تو گیم بکنید ؟ دهن ما صاف شد یهو میان اسپم میدن کل صفحه سفید میشه چشات درد میگیره ! بعضیاشونم که تو شخصی میفرستن خلاصه دهنمون صاف شده و راه کاری ندارید واسه mute کردن همچین شخصی ؟
پاسخ
http://forum.gplaydota.ir/showthread.php?tid=8074
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان