آموزش راه اندازی بازی Modern Warfare 2

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش راه اندازی بازی Modern Warfare 2
موضوع: آموزش راه اندازی بازی Modern Warfare 2 به روش پلاس مستر - PlusMw2

[عکس: plus-mw2-intro-1.jpg]

ویژگی های آپدیت جدید
-افزودن کلن تگ-
-اصلاح skin و نام تیم ها-
-حل مشکل اجرای mod ها-
-افزودن patch های گرافیکی جدید-
-پشتیبانی اینترانت و اینترنت-

شاید سالها از زمانی که بازیکنان آرزو داشتن بتوانند Mw2 را در یک محیطی امن بازی کنند میگذرد.اما امروز باید اعلام کنیم که این آرزو به تحقق رسید.

اخطار: این نسخه مجهز به آنتی چیت و اسکرین شات است!

مرحله اول: تهیه بازی Call Of Duty Modern Warfare 2

لینک های مستقیم و غیر مستقیم(که در آخر ممکن است فایل هایی ناقص باشد که باید تکی دانلود کنید):

مرحله دوم: نصب Updater پلاس مستر

بروزرسان اصلی همکنون غیر فعال است ، درنتیجه از بروزرسان موقتی PlusMw2 استفاده کنید

بعد از دانلود،این دو فایل آپدیتر را در پوشه بازی Mw2 خود بریزید.

PlusMW2 Update.exe را اجرا کنید،بازی آپدیت میشود و سپس اجرا میشود.

اگر نتوانستید این از Updater دانلود کنید یا Crash کرد، میتوانید Full Patch بازی را بصورت مستقیم دانلود کنید.

سپس فایل های دانلود شده را در پوشه بازی mw2 خود Extract و Replace کنید.

سپس بازی خود را با کلیک روی plusmw2.exe اجرا کنید.
از شما نام کاربری و رمز عبور خواسته میشود و آن همان مشخصات شما در انجمن پلاس مستر هست : http://community.plusmaster.ir/
اگر فایل های شما ناقصی نداشته باشد ، بازی بدون مشکل اجرا میشود(اجرای دفعه اول بازی کمی طول میکشد)

نکات مهم:
  • اگر از قبل پوشه PlusData موجود هست ، پاک کنید.
  • اگر پوشه alter در پوشه zone موجود است ، آن را حذف کنید یا تغییر نام دهید.
  • بازیکنانی که از نسخه Repz به پلاس مستر وارد شدند،نباید مشکلی در فایل های ناقص داشته باشند.
  • اما بازیکنان نسخه Alter برای مهاجرت به پلاس،باید یک سری فایل های جدید را دانلود کنند.

تغییر Resolution  و Full Screen
برای بعضی از کاربران،تغییر انداز صفحه در حالت Full Screen باعث Freeze شدن صفحه نمایش مشود که باید حتما ویندوز را ریستارت کنند.
برای حل این مشکل، قبل از اجرای بازی ، یک پوش به نام players در شاخه اصلی بازی ایجاد کنید و فایل زیر را در آن قرار دهید.(اگر پوشه players را دارید فایل زیر را داخش بریزید)

این فایل پیشفرض گرافیکی، در حالت r_fullscreen = 0 و r_mode 1280x720 بازی را برای شما اجرا میکند.
بعد از اجرای بازی میتوانید به دلخواه آپشن ها را تنظیم کنید.

همچنین در صورتی که زیاد Resolution در حالت Full Screen تغییر میدهید ، بهتر است از همان فایل کانفیگ تغییر دهید.

برای Clan Tag

اگر فایل PlusMW2Settings برای تنظیم Clan Tag وجود نداشت،فایل PlusMW2Settings را دانلود کنید و در محل بازی قرار دهید و به دلخواه خود ویرایش کنید.

نکته لول هک - PlusMW2 Level Hack : برای باز شدن همه ی اسلحه ها یا همان لول هک در داخل بازی به بخش Barracks بروید و Unlock All را بزنید تا تمامی قسمت های بازی از جمله اسلحه ها و اتچمنت ها و Title و Emblem ها و ...تمامی بخش های بازی باز شوند و لول شما به Max برسد.
همچنین با دستورات exec lvl..... میتواند تمامی موارد مثل attachment ها را باز کنید.
در کنسول مثلا تایپ کنید:
کد:
[color=#000088]exec[/color] lvlhack_challenges
مرحله سوم:تشخیص فایل های ناقص بازی در صورت مشکل 

برای ما ، نسخه MultiPlayer اهمیت دارد و بود و نبود فایل های Single Player در اجرای بازی مشکلی ایجاد نمی کند.

آرمین جان ؟ من موندم چرا COD MW 4 نمیاد کسی یا هستن و من نمیدونم دانلود کردم کامل وقت اجرای بازی دنبال آیپی بودم دیدم ای دل غافل اصلا کسی پلی نمیده : l
cod 4 مثل کانتر نیست که شما نصب کنی و یه رفرش بزنی سرور لیست برات بیاد .
اینا باید با استفاده از یه برنامه جانبی مثل گارنا یا گیم رنجر اجرا بشن که قابلیت مدیریت کردن داشته باشن . 

چرا اونجور که شما میگید نیست هنوز خیلیلیر داره . من انواع اقسام اینجور بازی های انلاین رو کردم .
اگه خواستید شروع کنید پیشنهاد من MW2 هست .

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان