پیغام بن

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیغام بن
درود

کسانی که بعد از تاریخ 17 شهریور با پیغام زیر مواجه شدن 
[عکس: lbod_untitled.jpg]
باید جی پلی خودشونو اپدیت کنن 

اگه با اپدیت خودکار مشکل داشتید از طریق تاپیک زیر اقدام به دانلود اپدیت جدید کنید.

http://forum.gplaydota.ir/showthread.php?tid=11927

توجه داشته باشید اگه مشکل همچنان پا برجا بود باید منتظر اتمام محرومیت باشید

دلیل بروز این مشکل وجود فایل های اضافی مانند مپ هک و یا فایلی با پسوند .Mix در پوشه وارکرافت شماست که باید اون هارو پاک کنید.

اگه مشکلی داشتین در همین تاپیک اعلام کنید.

موفق و پیروز باشید.

GPLAY ID : Mood
Telegram : MoodC
پاسخ
Man MOshKeli TOy UpDate NaDaShtam Vali Bazam Badesh IN Eror OMad RaFtam Check Konam Binam in File .Mix E Ro Daram Ya Na ONam Nadashtam NOt FOund Bod

Che KOnim?!
پاسخ
(11-09-2017, 05:24 PM)aBaS_SeZaR نوشته: Man MOshKeli TOy UpDate NaDaShtam Vali Bazam Badesh IN Eror OMad RaFtam Check Konam Binam in File .Mix E Ro Daram Ya Na ONam Nadashtam NOt FOund Bod

تو پوشه وارتون هرچی جز فایل های اصلی رو باید پاک کنید

به ایدی تلگرام من پی ام بدین

ایدی : MoodC

پاسخ
Dada Man Nemidonam Daghigh bas KODomo DELet Konam Age Mishe Karo Maro Rah BendaZ
پاسخ
داخل پوشه Warcraft این کلمه رو جستجو کنید : Mix.
هرچیزی که پیدا کرد حذف کنید.
پاسخ
من قبلا توی گارنا بازی میکردم و اونجا مپ هک رو توی فولدذ وار داشتم الان میخاوم حدف کنم اما نمیدونم کدومه چون الان بن شدم حالا دلیل اصلیش رو نمیدونم ا/ه اینو حذف کنم مشکل بر طرق میشه ؟؟
ممنم میشم راهنمایی کنید !

Huh Huh Huh Huh Huh
پاسخ
(13-09-2017, 03:49 PM)KILLER_77 نوشته: من قبلا توی گارنا بازی میکردم و اونجا مپ هک رو توی فولدذ وار داشتم الان میخاوم حدف کنم اما نمیدونم کدومه چون الان بن شدم حالا دلیل اصلیش رو نمیدونم ا/ه اینو حذف کنم مشکل بر طرق میشه ؟؟
ممنم میشم راهنمایی کنید !

Huh Huh Huh Huh Huh

سلام

باید مپ هک رو پاک کنید به تلگرام زیر پی ام بدید بگم کدوم فایل رو پاک کنید.

ID : moodC

پاسخ
aGha NaMusan che Vazeshe? Big Grin Big Grin

Man Ye Hafte Pish Raftam Shiraz Qarar Bod SObesh Un Ban Sham Emroz OMadam Bade 1 Hafte DoBare Zade Ban : | Residegi Konid LodFan
پاسخ
(16-09-2017, 09:02 PM)aBaS_SeZaR نوشته: aGha NaMusan che Vazeshe? Big Grin Big Grin
http://forum.gplaydota.ir/showthread.php?tid=12007

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان